WebTicket

Moravské divadlo Olomouc

Program

Informace

Po výběru akce a kliknutí na odkaz koupit / rezervovat si budete moci přidat do košíku konkrétní sedadla.

Přidání sedadel do košíku není závazné a sedadla ještě nejsou garantována.

Případná sleva se vybírá po přidání sedadel v košíku (pokud je na akci možné uplatnit slevu pro nákup on-line vstupenek).

Možnosti platby

... platba kartou
... platba bankovním převodem

123¦45
678910¦1112
1314151617¦1819
2021222324¦2526
27282930¦
datum akce volno
Ne 19.09. 10:00 Zimní příběhy včelích medvídků Velký sál 125 koupit / rezervovat
Ne 19.09. 14:00 Zimní příběhy včelích medvídků Velký sál 158 koupit / rezervovat
Ne 19.09. 20:00 Jiří Suchý 90 Velký sál 57 koupit / rezervovat
Po 20.09. 19:00 Když se zhasne Divadlo na Šantovce 33 koupit / rezervovat
Po 20.09. 19:00 Krvavá svatba Velký sál 188 koupit / rezervovat
Út 21.09. 19:00 Mamzelle Nitouche Velký sál 194 koupit / rezervovat
St 22.09. 19:00 Dokonalá svatba Velký sál 214 koupit / rezervovat
24.09. 19:00 Fidelio Velký sál 99 koupit / rezervovat
So 25.09. 14:30 Baletní dílna: Krvavá svatba Moravské divadlo, baletní sál 38 koupit / rezervovat
So 25.09. 19:00 Fidelio Velký sál 217 koupit / rezervovat
Ne 26.09. 16:00 Starci na chmelu Velký sál 168 koupit / rezervovat
Po 27.09. 19:00 Kočičí hra Velký sál 327 koupit / rezervovat
Út 28.09. 19:00 Noc na Karlštejně Velký sál 159 koupit / rezervovat
01.10. 19:00 Donaha! Velký sál 99 koupit / rezervovat
So 02.10. 19:00 Donaha! Velký sál 161 koupit / rezervovat
Ne 03.10. 19:00 Fidelio Velký sál 365 koupit / rezervovat
Út 05.10. 19:00 Dokonalá svatba Velký sál 221 koupit / rezervovat
St 06.10. 19:00 Podskalák Velký sál 192 koupit / rezervovat
Čt 07.10. 19:00 Královny Divadlo na Šantovce 176 koupit / rezervovat
Čt 07.10. 19:00 Cornevillské zvonky Velký sál 189 koupit / rezervovat
08.10. 19:00 Pan Scrooge Velký sál 122 koupit / rezervovat
So 09.10. 14:00 Baletní dílna: Giselle Moravské divadlo, baletní sál 27 koupit / rezervovat
So 09.10. 16:00 Lovci perel Velký sál 200 koupit / rezervovat
Ne 10.10. 19:00 Tři mušketýři Velký sál
Po 11.10. 19:00 Giselle Velký sál 150 koupit / rezervovat
Út 12.10. 19:00 Pan Scrooge Velký sál 209 koupit / rezervovat
St 13.10. 19:00 Revizor Velký sál 185 koupit / rezervovat
Čt 14.10. 19:00 Nedotknutelní Velký sál 76 koupit / rezervovat
15.10. 19:00 Malý stvořitel Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
So 16.10. 17:00 Malý stvořitel Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
Ne 17.10. 16:00 Malý stvořitel Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
Po 18.10. 18:00 Žena, která narážela do dveří Velký sál
Út 19.10. 19:00 Styx - film Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
Út 19.10. 19:00 Kočičí hra Divadlo na Šantovce 216 koupit / rezervovat
Čt 21.10. 19:00 Donaha! Velký sál 155 koupit / rezervovat
So 23.10. 16:00 WOYZECK HaDivadlo Brno
So 23.10. 19:00 Tlustý prase Velký sál 238 koupit / rezervovat
So 23.10. 20:30 KUF - koncert Jazz Tibet Club
Ne 24.10. 16:00 Lovci perel Velký sál 275 koupit / rezervovat
Po 25.10. 19:00 Podskalák Velký sál 153 koupit / rezervovat
Út 26.10. 19:00 Tlustý prase Velký sál 207 koupit / rezervovat
St 27.10. 19:00 Postřižiny Velký sál 349 koupit / rezervovat
Čt 28.10. 19:00 Splašené nůžky Velký sál 173 koupit / rezervovat
29.10. 19:00 Sluha dvou pánů Velký sál 61 koupit / rezervovat
So 30.10. 14:30 Baletní dílna: Giselle Moravské divadlo, baletní sál 33 koupit / rezervovat
So 30.10. 19:00 Medúza Konvikt - atrium
So 30.10. 19:00 Mamzelle Nitouche Velký sál 273 koupit / rezervovat
Ne 31.10. 14:30 Starci na chmelu Velký sál 148 koupit / rezervovat
Ne 31.10. 17:00 Jáma lvová Konvikt - K3
So 06.11. 17:00 Yuri Korec & Co. HABIBI Konvikt - K3
So 06.11. 20:30 While We Were Sleeping, koncert Konvikt - kaple
Ne 07.11. 14:00 Od nehybnosti k pohybu workshop Konvikt - K3
Ne 07.11. 19:00 Kacířské eseje Velký sál
12.11. 19:00 Tísnivé údolí Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
So 13.11. 15:00 Tísnivé údolí Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
So 13.11. 20:00 Vladař Velký sál
Ne 14.11. 16:00 Tísnivé údolí Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
Út 16.11. 19:00 Narozena v Evinu - film Divadlo na cucky, Dolní nám. 42
19.11. 19:00 Virtual ritual Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
So 20.11. 17:30 Virtual ritual Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
Út 23.11. 19:00 Zahradníček / Vše mé je tvé Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
St 24.11. 18:00 Zahradníček / Vše mé je tvé Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
Čt 25.11. 17:00 Zahradníček / Vše mé je tvé Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
So 27.11. 19:00 Sláva a pád krále Otakara Velký sál
Ne 28.11. 18:00 Hrdinové kapitalistické práce Velký sál
Po 29.11. 19:00 Zánik samoty Berhof Velký sál
03.12. 19:00 Zatrolleno Divadlo na cucky, Dolní nám. 42
So 04.12. 10:00 M. Gourdain Tělo a obraz workshop Divadlo na cucky, Dolní nám. 42
So 04.12. 13:00 M. Gourdain Tělo a obraz workshop Divadlo na cucky, Dolní nám. 42
So 04.12. 19:00 Zámek na Loiře Velký sál
Út 07.12. 19:00 Lidi krve - film Arcidiecézní muzeum / Mozarteum
So 11.12. 17:00 LONG TIME NO SEE! S-klub Olomouc
So 11.12. 20:30 Grey Paris - koncert Jazz Tibet Club
Ne 12.12. 18:30 TANK S-klub Olomouc
obchodní podmínky  |  ochrana osobních údajů

Copyright © 2005–2021 ComNet, s.r.o.